Телешки кюфтенца с киноа и доматен сос DM (350 гр.) - 385.20 ккал.

мляно телешко месо, бяла киноа, яйце*, белени домати, пресен лук, чубрица, сух босилек, черен пипер, сол

Въглехидрати: 29.1 гр.
Мазнини: 10.9 гр.
Белтъци: 40.7 гр.
Калории: 385.20 ккал.

Facebook

9,70 лв.

Подобни продукти