Пилешка шишчета с чушки (200 гр.)

пилешко филе, червени чушки, черен пипер, хималайска сол

Въглехидрати: 4.7 гр.
Мазнини: 3.1 гр.
Белтъци: 46.3 гр.
Калории: 229.60 ккал.

Facebook

7,90 лв.

Подобни продукти