Бистра зеленчукова супа (200 гр.)

тиквички, моркови, чушки, лук, свеж магданоз, бял пипер, слънчогледово олио, сол

Въглехидрати: 6.2 гр.
Мазнини: 9.2 гр.
Белтъци: 2.1 гр.
Калории: 98.3 ккал.

Facebook

2,40 лв.