Пилешки хапки с моркови и спанак (200 гр.)

пилешко месо от бут, моркови на пара, задушен спанак, зехтин, черен пипер, хималайска сол

Въглехидрати: 13.1 гр.
Мазнини: 13.2 гр.
Белтъци: 1.4 гр.
Калории: 341.20 ккал.

Facebook

6,40 лв.